Komentowana treść: DOSBox 0.73
[#31] Re: DOSBox 0.73

@recedent, post #23

Mozesz sprawdzic wersje Lite z http://tbs-software.com/morgoth/files/DOSBox-0.73-4.lha ?
[#32] Re: DOSBox 0.73

@morgoth6, post #31

Już miałem napisać, że nie działa, ale spróbowałem jeszcze po resecie (78 MB wolnego, nieposzatkowanego RAMu) i... poszło (wersja "normalna" dalej się nie uruchamia - zostawiając mi 44 MB wolnego RAMu). Czym się różni wersja "lite"? Nie ma dźwięku?

P.S. Jeśli nic nie odpalałem, to DosBox ładnie wychodził z siebie i zwalniał zasoby. Jeśli uruchamiałem grę, to po wyjściu z programu zostało okienko, za to program nie zwolnił zawłaszczonej pamięci. Zdaje się, że raportował to już Solo Kazuki.
[#33] Re: DOSBox 0.73

@morgoth6, post #31

Wersja "Lite" działa na mojej Efice,"pełna" niestety nie za bardzo.
[#34] Re: DOSBox 0.73

@morgoth6, post #30

wtedy nie napisalem ze chodzi o wersje druga (ona dziala), tak samo jak wersja LITE
za to nie dziala wersja 1, 3, 4 (mowa caly czas o 1.4.5 i Peg2 G3)

w wersji LITE dziala juz poprawnie mount dla RAM:


ps.
dzieki za szybka poprawke.



Ostatnia edycja: 18.11.09 19:50:01
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem